Turkish (Turkiye)English (United Kingdom)

Isıtma, Soğutma, Havalandırma, Doğalgaz, Proje, Yangın Tesisatı, Sıhhi Tesisat, Otomasyon, VRV, Klima, Hepa Filtre | Mekanik Tesisat Kataloğu

Çözüm Ortağımız

Klima Sistemleri - Uygulamaları, Uygun, Kaliteli Çözümler

Haberler

Prev Next

VRF (Merkezi Klima) Sistemleri Montaj El…

Firmamızın mevcut ve gelecek şantiyelerinde görev almak üzere, "VRF (Merkezi Klima) Sistemleri" montaj ve uygulamaları konusunda kendisini yetiştirmiş aşağıdaki özellikleri taşıyan çalışma arkadaşları aramaktayız.

17 Ara 2012 Hits:3759

Hizmetlerimiz

Müşterilerinin talepleri, yürürlükteki mevzuatlar ile uluslar arası standartların gerekleri doğrultusunda her türlü endüstriyel ve genel ihtiyaçtan doğan; Isıtma Sistemleri, Soğutma Sistemleri, Havalandırma Sistemleri, Yangından Korunum Sistemleri, Otomasyon Sistemleri, Sıhhi Tesisat, Doğalgaz Sistemleri ile ilgili, fizibilite, projelendirme, imalat, tedarik, montaj, devreye alma, çalıştırma, teslim, idame ve bakım hizmetlerini iyi bir organizasyon, yetişkin kadrosu, makine ve teçhizatı ile zamanında ve emniyetle gerçekleştirmektedir.

 

Taleplerin karşılanmasında yurt içi ve yurt dışı teknolojilerin takibi ile gelişmiş uygulamalara yer verilmektedir.

Hizmetlerimiz için ayrıntılı bilgiye aşağıdaki menülerden ulaşabilirsiniz.

 

Doğalgaz Sistemleri

 

Gaz Dağıtım A.Ş. tarafından yetkilendirilmiş, doğalgaz hatları konusunda sertifikalar ile her türlü ( SANAYİ - TİCARİ - EV ) gaz tesisatlarının anahtar teslimi olarak yapılmasıdır.

Otomasyon Sistemleri

 

Hızla büyüyen inşaat ve sanayi sektöründe her geçen gün kompleks,daha büyük,konforlu üretim ve yaşam alanları tesis edilmektedir.Yaşayan bir organizmaya dönüşen bu tür yapılarda gerek konfor,gerekse üretim talep ve gereksinimleri ile açığa çıkan kontrol,izleme ve denetim ihtiyacı doğrultusunda , insan ile makine arasında paylaşılmasının sağlanabilmesidir.

Sıhhi Tesisat Sistemleri

 

Sıhhi Tesisat sistemleri genel olarak konut, otel,hastaneler ,endüstriyel tesisler v.b yerlerde temiz su, sıcak su, pis su tahliye sistemlerinin kurulması, her türlü alt yapı ihtiyacına cevap verilmesi.

Yangın Tesisatı Sistemleri

 

Yapıların yangın risk sınıfının belirlenmesi, yangın senaryolarının oluşturulması, uygun sistem seçimi (sulu sistem söndürme, kuru sistem ,gazlı sistem söndürme) ve yangına karşı alınması gereken önlemler (NFPA, Türkiye Yangından Korunma Yönetmeli'klerine uygun olarak) konusunda müşterilere uluslararası standartta danışmanlık, projelendirme, malzeme temini, süpervizörlük, uygulama, montaj, devreye alma ve bakım hizmetlerini kapsar.

Havalandırma Sistemleri

 

Havalandırma sistemleri genel olarak;  ısıtma,soğutma,taze hava , egzoz ve duman tahliye sistemlerinde gerekli akışkan havanın istenilen yere planlanan amaç doğrultusunda taşınması ile istenilen konfor şartlarının yerine getirilmesidir.

VRV Klima Sistemleri

 

VRV Klima Sistemi ; bir dış ünite ile, gaz akış dağıtıcıları yardımıyla birden çok iç ünitenin birbirinden bağımsız olarak kontrol edilebildiği klima sistemleridir.Sistem için gerekli miktardaki soğutucu akışkan, doğru fan ve doğru zamanda ihtiyaç duyulan iç üniteye sevk edilerek ısıtma ve soğutmada kullanılması sağlanır. Firmamız vrv sistemlerinde sektörün öncü markaları olan DAIKIN, MITSUBISHI, FUJITSU ve LG ile bayilik bazında çalışmaktadır.

Isıtma Ve Soğutma Sistemleri

 

Sulu ve/veya gazlı ısıtma soğutma sistemleri olarak da açıklanan sistemlerdir.Başlıca konutlar, AVM, Hotel , Hastane ve endüstriyel ortamlarda v.b. ısıtma soğutma amaçlı çeşitli uygulamalarının ( chiller-kazan grubu, kombi,klima santrali , radyatör, fan coil,yerden ısıtma,günej enerjisi, ısı pompası gibi ) yapıldığı sistemlerin genel adıdır.

Mekanik Tesisat FacebookMekanik Tesisat FacebookMekanik Tesisat FacebookMekanik Tesisat Facebook

2011 © Otto Mekanik Ltd. Şti.

 

Bu site en iyi 1024x768 çözünürlükte IE9 - Firefox 7.0 veya üstü browserlarda görüntülenebilir.